Instagram’da flaş yenilik! Mor rozetli abonelik dönemi başlıyor..

Instagram’da flaş yenilik! Mor rozetli abonelik dönemi başlıyor..
REKLAM ALANI

Instagram’da bir süredir beklenilen abonelik devri resmen başlatıldı. Bu özellikle tercih ettikleri içerik oluşturucusuna abone olan kullanıcılar belli ücret karşığında hikaye ve canlı yayınlarına erişim sağlayabilecekler.

Dünyanın en çok kullanıcısına sahip platformlarının başlangıcında gelen Instagram, bünyesinde yeni bir dönem başlatıyor. Bir süredir merakla beklenen abonelik sistemini resmen başlatan Instagram, bu özellikle içerik üreticilerinin öykü ve canlı yayınlarından para kazanmalarını sağlayacak.Kullanıcılar, yeni özelliğin gelmesiyle birlikte tercih ettikleri içerik oluşturucu için abone olacaklar ve Instagram’dan yayınladığı canlı gösterim ve hikayelerine belirli ücreti ödeyerek erişebilecekler. Abonelere hem yorumlarda aynı zamanda direkt mesajlarda öne çıkmaları için onlara ek olarak mor rozetler alacak. INSTAGRAMDA ABONE OLMA ÜCRETİ NE KADAR?

ARA REKLAM ALANI

 

Instagram’da abone olmak için ödenecek fiyat ABD için aylık 0,99 dolar ile aylık 99,99 dolar içinde değişiyor.

 

Türkiye’de abonelik fiyatlandırmasının iyi mi olacağı ise App Store’da bulunan Instagram uygulamasındaki uygulama içi satın alma bölümündeki bilgilere göre; içerik üreticisine abone olmanın aylık 10,99 TL karşılığında olacağı belirtiliyor.Instagram abonelik özelliği seçenekleri şimdilik ABD’de ufak bir içerik oluşturucu grubuyla test aşamasında olduğu belirtilirken genel alanda ne süre herkese ulaşacağı hemen hemen bilinmiyor.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.