Elbise modellerinde yeni trendler

Elbise modellerinde yeni trendler;Kadınlar için özellikle yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetlerinden biri olan elbise modelleri modaya ve trendlere göre şekilleniyor ve her yeni sezonda

31.03.2020
1.619
Elbise modellerinde yeni trendler
REKLAM ALANI

Kadınlar için özellikle yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetlerinden biri olan elbise modelleri modaya ve trendlere göre şekilleniyor ve her yeni sezonda bambaşka bir form kazanıyor.

Yeni sezon elbise modelleri ne göz attığınızda trendler de net bir şekilde kendini belli ediyor. Peki, yeni sezonda kadınları hangi detaylar bekliyor? Sizler için trendleri araştırdık, hemen göz atmaya başlayın.

ARA REKLAM ALANI

Fırfır Yakalar Geri Döndü!

Elbise modellerinin havasını bir anda değiştirebilen fırfır detayı yeni sezon tasarımlar da bir hayli yoğun bir şekilde kullanılıyor. Özellikle elbiseleri yaka bölümünde kullanılan fırfır detayları tasarımlara daha elegan bir duruş kazandırıyor. Elbise modellerinde omuzlarda ya da etek ucunda da kullanılabilen bu detay mevcut trendler arasında en çok ön plana çıkanlardan biri haline geldi. Kuşkusuz tasarımlara daha large bir hava da kazandıran fırfırlı elbiselere siz de gardırobunuzda yer açmaya hazır olun.

Asimetrik Kesimlere Devam!

Elbise modellerine göz attığımızda asimetrik kesimin yine yoğun bir şekilde kullanıldığını görüyoruz. Özellikle etek ve kol bölümlerinde kullanılan elbise modelleri iddialı bir şıklık sergilemek isteyen kadınların imdadına yetişiyor. Seçimleri ile fark yaratmak isteyenler rotasını hiç tereddüt etmeden bu tasarımlara çevirebilir. Bu sayede hem trendlere uygun elbise modelleri ile boy göstermeye hem de girdiğiniz her ortamda dikkat çekme avantajından faydalanmış olacaksınız. Bu arada asimetrik kesim elbiseler de olabildiğince desensiz kumaşlarla dizayn edilen modellere yönelin. Bu sayede kesimin etkisi daha net bir şekilde ortaya çıkabilir.

Minimal İşlemelere Dikkat!

Trendler kapsamında işleme detayları da gözümüze çarpıyor. Ancak yeni sezonda bu defa işleme detaylarına minimal oranda yer veriliyor. Elbiselerin sadece bel bölümünde ya da sadece yaka bölümünde küçük bir figür şeklinde tasarıma kazandırılan işleme detayları kimi zaman simli parlak iplerle de dizayn edilebiliyor. Sadece günlük kullanım için uygun olan elbise modellerinde değil iş hayatında ya da gece hayatında kullanıma uygun olan tasarımlarda da bu detaya yoğun bir şekilde yer verildiğini görebilirsiniz. Özellikle sade görünümlü bir elbise modeline kazandırıldığında işlemeler tasarımın daha otantik bir hava yansıtmasını da sağlıyor. Otantik stili modernize etmek ve kendi tarzına uyarlamak isteyen kadınlar yeni sezonda bir hayli şanslı!

Pileli Etek Şıklığı

Elbise modellerinde kullanılan pileler yeni sezonda çok daha yoğun bir şekilde tercih edilmiş gibi görünüyor. Pileli etekli elbise modelleri tasarımların şıklıkta biraz daha iddialı olmasını sağlıyor. Bu nedenle zahmetsiz şıklık yakalamak isteyenler pileli elbise şıklığıyla tarzını tamamlayabilir. Bu elbiseleri kombinlemenin de gayet kolay olduğu bilgisini aktaralım. Çünkü topuklu bir ayakkabıyla giyebileceğiniz gibi dolgu topuk bir ayakkabı ya da babetle bile bu elbise modellerini kullanabilirsiniz. Böylece en sevdiğiniz ayakkabıyla pileli elbise modellerini kolaylıkla buluşturma şansını elde edeceksiniz.

Oyuk Kol Detayı

Trendler incelemesinde son olarak sizlere oyuk kol detayından da söz edelim. Elbiselere sofistike bir hava kazandıran oyuk kollar kuşkusuz stil sahibi kadınların önceliği olacak. Özellikle mini boyda elbiselerle buluştuğunda oyuk kol detayının daha iddialı bir görünüm kazandığını belirtebiliriz. Eğer gardırobunuzda böyle bir parça yoksa hemen edinmek için sipariş verin. Yukarıda sıraladığımız tüm trendler ile birlikte oyuk kol detaylı elbise modellerini de www.visionofsulz.com adresinde bulabilirsiniz. Sadece moda ve trendleri uygun olan tasarım seçeneklerini kullanıcılarla buluşturan bu sitede en iddaalı parçalar gayet makul fiyatlarla beğeniye sunuluyor. Hatta bazı tasarımlar indirimli olarak satışa sunulduğundan acele edenler daha düşük bütçeyle dolabına bu şık elbise modellerini kazandırabilir.

Özel Tasarım Elbise Modellerini incelemek için Tıklayın:

https://www.visionofsulz.com/kategori/elbise-modelleri

Arzu -Yüksek TopuklarAğu 7, 2019

REKLAM ALANI
ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.