Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Astrolog Neşe, Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır hakkında bilgi veriyor. Oğlak burcu etkilemenin yollarını anlatıyor.

31.03.2020
2.007
Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?
REKLAM ALANI

Astrolog Neşe, Oğlak burcu erkeği özelliklerini anlatıyor. Bu sayede onu daha iyi tanıyabilir ve Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, öğrenebilirsiniz.

Aklınızda bulunsun: Astroloji, size yolunuzu gösteren bir harita gibidir. Hedefe ulaşmak için aradaki adımları sizin atmanız gerekir. Öyleyse, hemen başlayıp ve onun kapalı kapılarını sonuna kadar açalım.

ARA REKLAM ALANI

1. Oğlak erkeği hangi kadınlardan etkilenir?

Zarif, seçkin ve kaliteli kadınları sever. Yanında yakışacak bir duruş ve tavır sahibi olmanızı bekler. Onun ailesini sevip sayacak, sahip çıkacak biriyle birlikte olmak isteyecektir. Ancak onun güvenini kazanabilmek için, tıpkı bir inşaat gibi, tuğlalarla örmeniz gerekir.

2. Aşk hayatında nelere önem verir?

Oğlak için aşk ciddi bir iştir. Onun için hayatta her şey deneyimlerle öğrenilir ve sabır gerektirir. Karşılığında ise ödüllendirilmek gerekir. Başkalarında kullandığınız taktikler Oğlak erkeğinde işe yaramayabilir.

3. Oğlak burcu ilişkilerde neye dikkat eder?

Oğlak erkekleri temelde romantiktir. Tutkulu ve şiddetli bir aşkları vardır. Uzun vadede güvenli ilişkilerin adamı oldukları için, eğer şahsi haritalarında özel bir etki yoksa, sadıktırlar. Sürprizler yapmayı, sevgisini göstermeyi seven bu adama karşılık vermenin yolu, aynı şekilde duygularını dürüstçe gösterebilmekten geçer. İlişkiyi yürütmek için çabaladığınızı ona göstermeniz gerekir.

4. Ne tür kadınlar onun ilgisini çeker?

Bir Oğlak erkeği ile ciddi ilişki istiyorsanız, onu etkilemek için ilk günden jartiyer, iç çamaşırı ve deri mini etekle karşısına çıkmayın. Elbette bir kadın olarak onu tahrik edersiniz, sizinle sevişmekten keyif alır ancak asla çocuklarınızın annesi olacağınızı düşünmez ve ilişkinizi ciddiye almaz.

5. Tam olarak nasıl biriyle olmak ister?

Onun hayatında aradığı şey bir yol arkadaşıdır. Hayatın merdivenlerini çıkarken onu destekleyecek, elini tutacak ve arkasında duracak bir kadına ihtiyaç duyar.

6. Oğlak burcunun karakter özellikleri nelerdir?

Eğlencelidir, cömerttir, samimidir ancak kontrolü her zaman sever ve elinde tutmak ister. Çok dik kafalı bir kadınsanız, başınıza buyruk hareket ediyorsanız, sizi ciddi bir ilişki için uygun görmez.

7. Evlilik hayatında sahiplenici olur mu?

Oğlak için güven duygusu oldukça önemlidir. O görev ve sorumluluklarını iyi bilen bir adamdır. Evliliği de bir iş gibi disiplinli ve adım adım yürütülen bir görev olarak görür. Ailesine sahip çıkar.

8. Oğlak erkeği etkileme yolları nelerdir?

Onun başarılarını paylaşacak, sırtını sıvazlayacak ve hep onunla gurur duyacak kadın olduğunuzu ona gösterebilirseniz, bir Oğlak erkeğini kazanabilirsiniz. Birlikte uzun bir hayat yoluna çıkacak kadar güvenilir olduğunuzu ispat etmeniz gerekebilir.

9. Onu elde etmek için neler yapmalıyım?

Emek vermeden, değer vermeden bir Oğlak erkeği ile uzun vadeli bir ilişki yaşamanız zordur. Sizi güvenilecek bir insan olarak görmesi gerekir. Onun mükemmeli seven bir adam olduğunu unutmayın. O kadın ne yaparsa yapsın, en iyisini yapmalıdır.

10. Bir kadında aradığı önemli özellikler nelerdir?

Bir Oğlak erkeğini etkilemek istiyorsanız, asla basit yöntemlere başvurmayın. Onu sıradan cinsel numaralarla kandıramazsınız. Sadece eğlencelik bir macera olarak hayatından gelip geçersiniz. O ayakları yere basan, düzgün ve aklı başında kadınları yanında ister.

Arzu -Yüksek TopuklarŞub 6, 2020

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.